Lidé v České republice jsou věrni svému domovu. Stěhování mají spojeno s osamostatněním, se založením rodiny a v případě, když si dalším novým bydlením polepší. Ostatní důvody, které je vyhánějí z jejich domu nebo bytu, nesou docela těžko. Bohužel, vysoká rozvodovost či rozchodovost a cestování za prací donutí opustit svůj dočasný krov stále více a více dospělých. A s nimi i jejich syny a dcery.

Uvažujete nad finanční budoucností vašich dětí? Považujete je za bezbranná a nevinná stvoření, která se obtížně orientují v tomto světě? Přitom tak tomu vůbec nemusí být! Přečtěte si, jak děti připravit na samostatnou budoucnost a jakých podnikatelských aktivit jsou děti schopny.

K výchově dítěte nám nikdo návod nedá. Dítě se nemůže reklamovat, vrátit ani půjčovat bez toho, že nám už nebude nikdy vráceno. Vlastní potomek přináší svým rodičům mnoho radostí i strastí. Jak je to ale v situaci, kdy se staneme rodičem takřka ze dne na den?

Patří nakupování mezi vaší vášeň, která má ovšem velmi neblahý dopad na váš rozpočet? Máte peněženku plnou klubových kartiček, ze kterých čerpáte výhody maximálně tak o Vánocích?

Stěhování je náročná událost. Nejenže musíte zabalit všechno, co ve starém bytě či domě máte, musíte to přepravit do nového bydliště a opět to tam vybalit. Protože se jedná o poměrně složitou organizační problematiku, je dobré zjistit si předem, co je dobré udělat pro to, abyste se v pohodě přestěhovali. Rozpracujte si stěhování na několik částí.

Patříte k lidem, kteří mají potraviny v lednici uspořádané, nebo skládáte věci do lednice prostě tam, kde je místo? Ať už patříte ke kterékoli skupině, je dobré přečíst si tento článek, který vám poradí, jak efektivně umísťovat potraviny do lednice tak, aby nedocházelo k jejich předčasnému znehodnocení.

Výročí je dnem, kdy si se svou drahou polovičkou můžete připomenout, jaké to mezi vámi bylo na počátku vašeho vztahu.

Máte za sebou spoustu neúspěšných vztahů? Jste zoufalí a nevíte jak si dlouhodobě udržet partnera? Našli jste si muže/ženu svých snů a chcete, aby byl váš vztah důkazem opravdové lásky, který vám ostatní budou jen závidět? Pokud jste na tyto otázky odpověděli ANO, tyto tipy jsou pro vás jako stvořené. 

Vaše partnerka je těhotná a vy si lámete hlavu, jak jí být v tomto období více prospěšný? Buďte si jistý, že vaše žena velmi ocení, že s ní budete trávit více času během těhotenství a že jí budete pomáhat se vším potřebným. Myslete i na vaši přítomnost během porodu. Je to kouzelný a ničím nenahraditelný zážitek, který se vryje do vaší paměti.

Je to tady! Vaše žena konečně čeká vytoužené děťátko a není to jen radostné období pro ni, ale také pro vás, jako budoucího tatínka. Odteď jste v tom spolu a jistě se na svou roli těšíte. Jste ale na to všechno připravení? Pomůžeme vám překonat počáteční obavy.