Jako rodiče jste se nejspíše některý z cizích jazyků začali učit až někdy v polovině docházky na základní škole. Mnozí odborníci však doporučují s výukou začít mnohem dříve. Děti si pak totiž cizí řeč osvojí mnohem snadněji a přirozeněji. S touto myšlenkou přichází i škola Aqap, která pořádá jazykové kurzy v Plzni.

Den dětí, narozeniny, svátek… To jsou dny, které vyžadují pořádnou oslavu s delikátním občerstvením. Buďte originální s Cup Cakes Kit a vytvořte svým dětem pohoštění s jejich oblíbenými kreslenými hrdiny.

Kvalitní aktovka – či školní batoh je nezbytnou výbavou každého školáka. Už jenom proto, že je každodenně nosí na svých zádech a mnohdy ne zrovna prázdné.

Audiotéka.cz, služba nabízející audioknihy v elektronické podobě pro mobilní telefony, tablety, počítače i mp3 přehrávače, slaví ve čtvrtek 2. 10. 2014 své již třetí narozeniny. Při této příležitosti Audiotéka pouze tento den nabízí jedinečnou možnost pořídit libovolnou audioknihu maximálně za 149 Kč.

Sluníčko

Děti se rády obklopují všelijakými pohádkovými postavičkami a ze všeho nejraději mají své kamarády, kteří je hlídají v jejich pokojíčcích. Dětský pokoj má být bezesporu místo, kde se dítě cítí dobře a bezpečně. A právě výzdoba dětského pokoje napomáhá dotvářet kladný vztah dítě k jeho království.

A je to tady, po Vánocích nás opět zaplavila vlna slev. Pokud přemýšlíte, jak ji využít, kupte si třeba další televizi. Nejenže ji pořídíte za skvělou cenu, ale zároveň vám odpadnou hádky, jaký pořad budete večer sledovat.

Je jen málo věcí, které jsou spojeny s celým naším životem. Možná si ani neuvědomujete, že jsme to my a naše ložní soupravy, kdo vám je noc co noc nejblíže. Už 20 let.