Když přijde na dětskou párty, není čas na jídlo. Děti si spolu hrají, utíkají, honí se a hrají různé zábavné hry. Abyste je aspoň trochu navnadili k jídlu, zkuste některý z níže uvedených receptů, které nejen vypadají dobře, ale děti je prostě milují! 

Pomazánka z tofu

Oživte svou párty velice nezvyklou pomazánkou na jednohubky! Recept je velice jednoduchý, příprava rychlá, ingredience levné, složení zdravé a konečný efekt skvělý…

Věnečky

Jedním slovem vynikající věnečky, které budou všichni obdivovat! Jestli si ze začátku nevěříte a nebo si jen chcete postup trochu zjednodušit, tak vyzkoušejte můj zjednodušený postup.

Tvarohový sýr

Není nad zdravý domácí tvarohový sýr, který obsahuje tolik soli i tuku, kolik si určíte. Vyrobíte ho za cca 15minut a z výborných surovin. Neobsahuje tedy žádné tavící soli, ani konzervanty.

Mrkové chipsy

Připravte dětem ale i sobě zdravé mlsání – bez zbytečných tuků a soli. Mrkvové chipsy jsou zdravější alternativou oproti běžným lupínkům a navíc jsou velmi chutné.

Okurky

Receptů, jak připravit ty nejlepší nakládané okurky, je k mání celá řada. My jsme tentokrát vyzkoušeli postup s nevařeným nálevem a zavařovali jsme přímo v troubě.