Zámek Loučeň

Den otců již není opomíjen tak jako kdysi a našel si své místo nejen v kalendářích, ale i na zámku Loučeň. Již pošesté se tu v neděli 19. června uskuteční zábavný program pro všechny tatínky a to i ve spolupráci s millaminis s.r.o., českou společností vyrábějící pěnové stavebnice pro nejmenší děti. Ta si pro všechny hravé taťky připravila speciální soutěžní disciplínu.

Poslední dětský den v Brně ovládne více než dvacet pohádkových postaviček. Budou to piráti? Víly? Strašidla? Přijďte se sami přesvědčit a vyhrát. Ceny jsou připraveny pro děti i dospělé.

7. a 9.9.2014

Využijte registrační kód, který po registraci opravňuje ke koupi vstupenky s 50 % slevou, tedy za 80 Kč.

Od 6. do 9. března se na brněnském výstavišti koná veletrh potřeb pro děti a maminky PRODÍTĚ, který přinese novinky a trendy ze světa potřeb pro děti a nastávající maminky. Součástí nabídky vystavovatelů je nejenom běžný sortiment, ale i novinky, které ještě nedorazily na prodejní pulty. To vše s možností nákupu za zvýhodněnou cenu!

K používání látkových plen jsem se odhodlala u svého druhého syna po více jak půl roce od narození.

CK Plaváčci s.r.o. pořádají 3.10. – 6.10.2013 podzimní pobyt pro rodiny s dětmi (prodloužený víkend) s plaváním, cvičením, tvořením a jinými radovánkami i pro ty nejmenší drobečky.

6.ročník největší české soutěže ve skládání puzzle. Soutěží se v pěti věkových kategoriích jednotlivců, od předškoláků až po seniory a v kategorii tříčlenných týmů.

Pro vítěze jsou připraveny diplomy a pěkné věcné ceny, pro všechny zábavný doprovodný program, malování na obličej, malování vlastních puzzle, třpytivé tetování, skládání puzzle poslepu, podlahové skládačky. Vstup na akci je zdarma. Zúčastnit se mohou i děti a dospělí se zdravotním handicapem.

Své přihlášky posílejte mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., uvádějte jméno, příjmení, věk, kontakt a kde jste se o akci dozvěděli. Přihlásit se lze i na místě, pře začátkem akce, ale berte na vědomí, že počet startovacích míst je omezen. Více o akci najdete na webových stránkách akce nebo facebooku: http://www.facebook.com/events/153995048091450/?context=create

 

Dne 22. září 2012 se ve Sportovním centru v Nymburce uskuteční další ročník ojedinělých sportovních her pro maminky, Maminy Cup 2012, na které se hlásí maminky těhotné, na mateřské dovolené a maminky nejen předškoláků.